Oferta

Wypoczywaj – my zajmiemy się resztą

Chcesz odpocząć, ale nie masz czasu na daleki wyjazd?

A może nie wiesz, gdzie zorganizować konferencję? Rozłogi są idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i do pracy.Nasze Centrum Konferencyjno–Bankietowe ,,Rozłogi” położone jest w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, z dala od miejskiego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie szkoleń, konferencji, wesel oraz spotkań integracyjnych.

Wśród przyrody
Centrum położone jest 30 km od Białegostoku w sercu Puszczy Knyszyńskiej. Puszcza zachwyca bogatą flora i fauną. Możemy tu spotkać króla wśród polskich zwierząt- żubra. Zaobserwowano również 153 gatunki ptaków. Jednym z walorów przyrodniczych Parku są wody, a zwłaszcza liczne źródliska. O wyjątkowości Puszczy świadczy też obecność na tym terenie sosny zwyczajnej – zwanej sosną “supraską” lub “masztową”. Są to obecnie najpiękniejsze i najbardziej okazałe egzemplarze tego gatunku drzewa w kraju.
Dojazd do ośrodka prowadzi drogą nr 65 z Białegostoku w kierunku Bobrownik. Aby ułatwić Państwu dojazd po drodze ustawione są tablice informacyjne. W razie potrzeb organizujemy transport z/do Białegostoku.

Praca czy przyjemność?

Do dyspozycji gości posiadamy salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt audio – wizualny oraz salę bankietową ze sceną. Może ona pomieścić 140 osób.
Na terenie Centrum znajduje się restauracja oraz pub. Co tydzień organizujemy imprezy karaoke. Posiadamy też duże miejsce ogniskowo-grillowe z drewnianymi altanami.
Klienci mogą korzystać też z kortu tenisowego ze sztuczną nawierzchnią oraz wielofunkcyjnego boiska. W sezonie letnim mogą dodatkowo skorzystać z basenu na świeżym powietrzu.
Na życzenie klienta możemy zorganizować oprawę muzyczną imprez, występy artystyczne i konferansjerkę, a także dodatkowe atrakcje, np. quady, paintball, rowery.

Miłośnicy koni mogą skorzystać z usług pobliskiej stadniny. Wokół Centrum znajdują się też wytyczone szlaki turystyczne, kajakowe, rowerowe oraz konne. Największą atrakcja jest tatarski szlak z unikalnymi zabytkami – drewnianymi meczetami.
Do Państwa dyspozycji oddajemy 40 pokoi jedno- i dwuosobowych. Posiadamy również dwa luksusowe apartamenty z kominkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z natryskami i toaletą.

Organizujemy:

– imprezy okolicznościowe
– wesela
– komunie
– imprezy firmowe (integracyjne)
– szkolenia
– konferencje
– bankiety
– wypoczynki
– studniówki
– połowinki
– kuligi
– grille

ROZŁOGI to nie tylko Centrum Konferencyjno- Bankietowe i miejsce na wypoczynek.

Prowadzimy również:
• Treningi interpersonalne
• Warsztaty rozwoju osobistego
• Szkolenia dla firm
• Coaching w biznesie
• Psychoterapia

(patrz zakładkę: Oferta -> Szkolenia)

Posiadamy dobrze wyszkoloną i doświadczoną kadrę! Współpracujemy ze Studiem Kreatywności CREOS